Bestyrelsen m.fl.

Bestyrelsen holder møde ca. 1 gang om måneden

Se næste bestyrelsesmøde i aktivitetskalender her

Iben

Iben Blum

Formand

Iben@salsalatina.dk

+45 29663307

lars edited1

Lars Nielsen

Næstformand

Lars4330@yahoo.dk

+45 25777885

John

John Jelstad

Ballroomudvalg

John@salsalatina.dk

+45 24444552

Britt a edited2

Britt Vittrup

Ballroom/standard/latin-udvalg

Britt@salsalatina.dk

+45 22301206

Birgitte

Birgitte Hoffman

Marketingsansvarlig

Birgitte@salsalatina.dk

Merete Jelsted edited2

Merete Jelstad

Festarrangør

Merete@salsalatina.dk

+45 21390166

Placeholder copy

Jette Broager Wolff

Ballroomudvalg

Jette@salsalatina.dk

14556786 1288302447847772 2577098782639087956 o edited4

Chanett Herrestrup

Webmaster/SoMe hjælper

Chanett@salsalatina.dk

+45 28727780

Erik edited1

Erik Ziglersen

Revisor

Roxana billede   serialized1

Roxana Hansen

Kasserer

Roxana@salsalatina.dk